Wczoraj świętowały trzy dziewczynki urodzone w miesiącu maju. Wszystkiego najlepszego dla Lidzi, Karolinki i Zosi!! WhatsApp-Image-2026-05-22-at-06.13.01 WhatsApp-Image-2026-05-22-at-06.13.00 WhatsApp-Image-2026-05-22-at-06.13.01-3-—-kopia WhatsApp-Image-2026-05-22-at-06.13.01-2-—-kopia WhatsApp-Image-2026-05-22-at-06.13.01-1-—-kopia Szewczyk Dratewka Śpiewające Przedszkolaki