W poniedziałek Olek, Natalia i Kornelka wzięli udział w konkursie ” Śpiewające Przedszkolaki” organizowanego przez Niepubliczne Przedszkole Przedszkolinek. Po wysłuchaniu wszystkich małych artystów nasze przedszkolaki miały możliwość zagłosować na swojego ulubionego wykonawcę. Następnie nastąpiła przerwa na obrady jury, a dzieci udały się na świetne animację, dzięki czemu czas im się nie dłużył. Po ogłoszeniu wyników udaliśmy się do przedszkola. Gratulujemy Olkowi, Natalii i Kornelce za odwagę, piękny występ i wspomnienia, które pozostaną z Wami na zawsze!