Za nami wyjątkowy dzień pełen wzruszeń, radości i pięknych wspomnień. Uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny, podsumowując miesiące wspólnej nauki, zabawy i odkrywania świata.
Szczególne słowa kierujemy do naszych najstarszych przedszkolaków, którzy po wakacjach rozpoczną nowy etap swojej edukacyjnej przygody w szkole. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas, uśmiech, ciekawość świata i niezapomniane chwile. Życzymy Wam wielu sukcesów, nowych przyjaźni oraz odwagi w realizacji marzeń. Powodzenia w szkole!
Uroczystość uświetnił również pokaz taneczny uczestników zajęć dodatkowych. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, zaangażowanie i pasję do tańca, wzbudzając zachwyt oraz gromkie brawa zgromadzonych gości.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom oraz pracownikom przedszkola za wspólnie spędzony rok. Życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód dni:)