Instrumenty muzyczne

Opublikowano: środa, 25, marzec 2020

IMG 20200220 131738 resized 20200325 083627528W lutym Zuchy realizowały temat dotyczący instrumentów muzycznych, w ramach którego naszą grupę odwiedzili znakomici muzycy. Dzieci miały okazję poznać takie instrumenty jak skrzypce, gitarę i klarnet. Dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy na ich temat oraz mogły posłuchać różnych melodii granych na poszczególnych instrumentach. Goście opowiedzieli także o trudach i wyrzeczeniach związanych z nauką gry na wybranych instrumentach, ale także uświadomili dzieciom, jak wiele radości sprawia im samodzielne granie, i że warto poświęcić czas na naukę. Dziękujemy za pokazanie swoich umiejętności i sprzętów Panu Adrianowi Myślińskiemu, Joannie Zielonce oraz Pani Agnieszce Pasierbek - jesteście wspaniali.